ششمین دوره نمایشگاه بین المللی دریایی پیشرو

INMEX Vietnam 2017 Brochure (vy)-11

ششمین دوره نمایشگاه بین المللی دریایی پیشرو

۱۱-۹ فروردین ۱۳۹۶

مرکز نمایشگاه و همایش سایگون

شهرهوچی مین ویتنام

Inmex ویتنام بزرگترین سکو در ویتنام است که تمام جنبه های کشتی سازی، مهندسی و خدمات دریایی، تجهیزات دریایی، دریایی آف شور و مدیریت زنجیره تامین و بنادر را به نمایش می گذارد. این رویداد بین المللی دریایی برتر دوسالانه جوامع دریایی را در ویتنام به هم می رساند.

پس از ۵ دوره موفق، Inmex ویتنام خود را به عنوان یک رویداد دریایی با علامت تجاری برای برندهای پیشرو و نمایش دهندگان صنایع بنا نهاد تا آخرین محصولات، خدمات و تکنولوژی دریایی را نشان دهد و همچنین مرکز تجمعی برای پیشروهای صنعت دریایی برای کشف فرصت های تجاری تازه در آسیای جنوب شرقی باشد.

با داشتن ۳۲۰۰ کیلومتر خط ساحلی، ۱۲۷ بندر، ۱۹۰۰ کیلومتر راه های آبی داخلی کشتیرانی و نیز نزدیک بودن به مسیرهای مهم دریایی بین المللی، کشور ویتنام از نظر جغرافیایی بسیار مطلوب است.

صنعت دریایی در ویتنام پتانسیل بالایی دارد چون کارشناسان بسیاری در این حوزه آن را به رسمیت شناخته اند. با حمایت دولت و سرمایه گذاری بخش های خصوصی بالغ بر ۱ الی ۱٫۵ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۰، صنعت دریایی سریعا رشد می کند. اینمکس ویتنام سال ۲۰۱۷ فرصتی عالی برای افراد حرفه ای حوزه دریایی داخلی و خارجی است تا بر پتانسیل رو به رشد این صنعت سرمایه گذاری کنند.

 

 ۲۰۱۵ Inmex

فضای کل نمایشگاه :      ۶۰۰۰ متر مربع

تعداد شرکت کننده های داخلی و خارجی:     ۶۲۰ شرکت   –  ۳۴۰ شرکت داخلی و ۲۸۰ شرکت بین المللی

تعداد کشورهای مشارکت کننده :       ۲۰ کشور از استرالیا، اطریش، چین، استونی، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، ایتالیا، ژاپن، کره، مالزی، نروژ، روسیه، سنگاپور، تایوان، تایلند، هلند، انگلیس، امریکا، ویتنام و ….

تعداد بازدید کنندگان :     ۷۱۲۲ بازدید کننده   –   ۵۸۱۷ بازدید کننده داخلی و ۱۳۰۵ بازدید کننده خارجی

 

اهداف نمایشگاه:

افزایش سهم بازار در یکی از پویاترین بازارهای رو به رشد

ملاقات با خریداران هدف و ایجاد تجارت تازه

شراکت با بازدید کننده های حرفه ای و تصمیم گیران اصلی

به نمایش گذاشتن آخرین محصولات و تکنولوژی

ارتقاء پروفایل شرکت در نمایشگاه دریایی ویتنام

 

ثبت نام غرفه: ۲۲۸۷۶۴۶۹ خانم یوسفی